ACEA: Prodeje nových aut v EU v září rostly o 3,1% na 934 000 vozů. První letošní růstPodle evropské asociace prodejců aut ACEA vzrostly v EU v září registrace osobních vozů o 3,1 % r/r na 934 tis. Šlo tak o první měsíc s meziročním růstem v tomto roce. Výsledky byly však nevyrovnané. V Německu a Itálii prodeje rostly (+8,4 %, resp. +9,5 %), zatímco ve Španělsku a Francii klesaly (-13,5 %, resp. -3 % r/r). Za prvních 9 měsíců roku prodeje v EU klesly o 28,8 % r/r.J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty.

Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu.

Více informací na: www.jtbank.cz

Další zprávy z rubriky Auto Moto

St 18:02 Srážky se zvěří: podzim je kritický, odškodnění za úraz problematické

Po   0:00 Nový most na silnici I/35 u Hořic v Královéhradeckém kraji dnes podstoupil...

Ne   9:03 Platnost řidičáků se v nouzovém stavu prodlužuje, průkaz není potřeba měnit

So   9:06 SAP: Výroba motorových vozidel ve 3Q dohání jarní ztráty