České zastoupení Škoda Auto pokračuje v exkluzivním partnerství s Dny NATO v Ostravě

skoda-auto.cz

Česká výstavní premiéra pro modernizované modely Scala a Kamiq
Mladoboleslavská automobilka znovu spojila své jméno s největší bezpečnostní show v Evropě. Exkluzivnímu partnerství odpovídá i výjimečná prezentace na místě. V roli výstavních exponátů se představí 8 nových vozů Škoda. Mezi nimi nechybí elektrický model Enyaq v jeho několika variantách, ale především se zde představí ve své národní výstavní premiéře modernizované modely Scala a Kamiq. Pro návštěvníky bude připravena Škoda zóna, která nabídne edukativní program k tématu elektřina. Soutěživí jedinci dostanou příležitost zazávodit si na 3D rallysimulátoru a nudit se rozhodně nebudou ani děti, pro něž se chystá řada zábavných aktivit. O terénních schopnostech vozů Kodiaq a Enyaq se zájemci mohou sami přesvědčit při testovacích jízdách na přilehlém off-roadovém polygonu.

Limousine service obstará 25 vozů Škoda Enyaq
Dny NATO v Ostravě přivítají významné osobnosti z celého světa ve dnech 16. a 17. září. Pro přepravu oficiálních hostů je připravena flotila 25 elektromobilů Škoda Enyaq, ale na místě budou také další vozy Škoda pro statické i jízdní prezentace.

„Dny Nato jsou pro nás již tradiční významnou platformou a akcí, kde návštěvníkům chceme nejen zprostředkovat zážitky s našimi vozy a naší značkou, ale také se chceme přihlásit k nanejvýš důležitému tématu bezpečnosti. A to nejen v kontextu vlastností a technologií našich vozů, ale především ve smyslu bezpečnosti a soudržnosti v dnešní době obecně, což vnímáme jako hlavní poselství Dnů Nato a našeho partnerství.“


Libor Šedivák, vedoucí marketingu Škoda Auto Česká republika

Na největší bezpečnostní přehlídku v Evropě míří VIP hosté i široká veřejnost
Dny NATO jsou každoroční příležitostí pro prezentaci těžké vojenské, policejní a záchranářské techniky. Na akci se přítomným představuje výcvik speciálních jednotek, letecké exhibice i výzbroj, výstroj a vybavení vojenských útvarů. Kromě toho jde o prestižní společenskou událost, v jejímž rámci se setkávají zástupci soukromých firem s významnými představiteli veřejného sektoru. Mezi pravidelné vzácné hosty patří členové české vlády, zástupci Severoatlantické aliance a Evropské unie, představitelé krajů, měst a obcí, velvyslanci, vojenští a letečtí přidělenci, členové civilních i vojenských delegací a další hosté nejen z České republiky, ale ve stále větší míře rovněž ze zahraničí – zejména z Evropy a Spojených států amerických. Největší bezpečnostní přehlídku v Evropě loni shlédlo 110 000 návštěvníků, a i letos se očekává velký zájem veřejnosti.

České zastoupení Škoda Auto pokračuje v exkluzivním partnerství s Dny NATO v OstravěŠkoda Storyboard.