Tesla: Údajné jednání o nové továrně ve Španělsku

Research

Podle tiskových agentur je Tesla v pokročilé fázi jednání o nové továrně na elektrické vozy v regionu Valencie ve Španělsku. Investice má být vyšší než 3 mld. EUR, které chce ve stejném regionu investovat Volkswagen Group do nové gigafactory. Informaci původně přinesl španělský deník Cinco Dias, jemuž místní vláda Valencie potvrdila pokročilá jednání, avšak bez uvedení jména automobilky.


J&T BANKA, privátní a investiční banka úspěšných

Od roku 1998 nabízí služby a poradenství, které řeší nejen současné potřeby klientů, ale zohledňují i širší rodinné vztahy a delší časový horizont. Ochraňují majetek nejen před ekonomickými vlivy, ale i proti legislativním změnám a životnímu běhu. Zahrnují multigenerační správu majetku a nástupnictví, investiční poradenství, obchodování s cennými papíry, správu a strukturování majetku či služby life-style managementu. Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytuje specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic.

Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, J&T Banka d.d. v Chorvatsku a slovenská bankovní skupina 365 (dříve Poštová banka).

Více informací na: www.jtbank.cz