ACEA: Propady prodejů automobilů pokračují i v dubnu. Horší byl jen duben 2020


Podle asociace ACEA klesly registrace osobních vozů v EU v dubnu o 20,6 % r/r na 685 tis. vozů. Jde o nejhlubší letošní propad a o nejslabší duben v historii s výjimkou „covidového“ roku 2020. Propad postihl všechny největší trhy v EU a jeho důvodem jsou nadále hlavně nedostatky komponent ve výrobě. Hluboké poklesy se týkaly všech evropských automobilek.
J&T BANKA, privátní a investiční banka úspěšných

Od roku 1998 nabízí služby a poradenství, které řeší nejen současné potřeby klientů, ale zohledňují i širší rodinné vztahy a delší časový horizont. Ochraňují majetek nejen před ekonomickými vlivy, ale i proti legislativním změnám a životnímu běhu. Zahrnují multigenerační správu majetku a nástupnictví, investiční poradenství, obchodování s cennými papíry, správu a strukturování majetku či služby life-style managementu. Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytuje specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic.

Do bankovního holdingu J&T Finance Group SE patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, J&T Banka d.d. v Chorvatsku a slovenská bankovní skupina 365 (dříve Poštová banka).

Více informací na: www.jtbank.cz