Praha: Pojízdná služba Nimbee „nakrmí“ elektromobil

Představa, že budete dobíjet na sídlišti elektromobil tak, že spustíte kabel z okna svého bytu ve třetím patře je přirozeně nereálná. Co tedy dělat? Zavolat službu Nimbee, která zkušebně, a světe div se zatím zdarma, funguje v Praze. Pomocí aplikace této společnost, a nutných formalitách, si vyberete čas a tři hodiny z nabízených možností, kdy k vašemu vozidlu přijede pojízdná akumulátorová nabíječka. A váš elektromobil se „napapá“.

Prototyp má hmotnost 650 kg a vestavěný Li-ionNMC akumulátor s kapacitou 38 kWh. Jelikož může nabíječka dodávat nabíjecí výkon až 50 kW, umožňuje rychlonabíjení. „Zachrání“ tak přímo na ulici elektromobily s konektory CCS2 a Chademo. Služba, kterou jistě majitelé automobilů do zásuvky ocení.        

Asistenční služby pro motoristy, dopravní informace, dálniční kupóny, autoškoly, turistické informace, cestování.

ÚAMK je ryze českým poskytovatelem asistenčních služeb s největší tradicí v poskytování asistenčních služeb v České republice s přímým napojením na mezinárodní sítě prestižních automotoklubů sdružených v sítích FIA (Fédération Internationale de L´Automobile) a ARC Europe, prostřednictvím, kterých zajišťuje kvalitní asistenční služby kdekoliv v Evropě i ve světě.

Více na: www.uamk.cz