Vtípky, vtípky … a vyšetřování

Je to známý nedávný příběh, kdy vedení americké divize německé značky Volkswagen oznámilo, že u elektrických modelů mění název z Volkswagen na Voltswagen. Vše bylo doprovázeno mediálním vysvětlením, jak se ze značky stane největším výrobce elektromobilů atd. To bylo 27. března, ale už 31. března vedení divize přiznalo, že jde o aprílový žert.

Asi muselo být jasné i marketingovým šprýmařům VW, že v zemi, kde v kategorii vozů do zásuvky vládne Tesla, jim tohle jen tak neprojde. Taky že ne. Komise pro kontrolu cenných papírů americkou divizi VW vyšetřuje a neskrývá, že nešlo o žertík, ale snahu, jak zvýšit cenu akcií společnosti Volkswagen of America. Uvidí se, jaké závěry komise přijme.

Asistenční služby pro motoristy, dopravní informace, dálniční kupóny, autoškoly, turistické informace, cestování.

ÚAMK je ryze českým poskytovatelem asistenčních služeb s největší tradicí v poskytování asistenčních služeb v České republice s přímým napojením na mezinárodní sítě prestižních automotoklubů sdružených v sítích FIA (Fédération Internationale de L´Automobile) a ARC Europe, prostřednictvím, kterých zajišťuje kvalitní asistenční služby kdekoliv v Evropě i ve světě.

Více na: www.uamk.cz