Daimler předběžně ve 3Q s provozním ziskem 3 mld. EUR = dvojnásobek odhadů trhuDaimler dnes ráno oznámil, že předběžný provozní zisk (EBIT) za 3Q 2020 činí 3,07 mld. EUR, což je podle Bloombergu nad odhadem trhu 1,61 mld. Volné cash flow z výroby vozů pak za 3Q činilo 5,14 mld. EUR, nad konsensem analytiků 2,97 mld. Podle managementu jsou dobré výsledky odrazem zlepšení prodejů vozů i redukce nákladů. Management uvedl, že počítá s pokračováním dobrého trendu ve zbytku roku, ačkoli poslední kvartál bývá sezónně slabší. Firma zveřejní kompletní výsledky za 3Q a případně nový výhled 23. 10.J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty.

Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu.

Více informací na: www.jtbank.cz

Další zprávy z rubriky Auto Moto

St 18:02 Srážky se zvěří: podzim je kritický, odškodnění za úraz problematické

Po   0:00 Nový most na silnici I/35 u Hořic v Královéhradeckém kraji dnes podstoupil...

Ne   9:03 Platnost řidičáků se v nouzovém stavu prodlužuje, průkaz není potřeba měnit

So   9:06 SAP: Výroba motorových vozidel ve 3Q dohání jarní ztráty