Vážení inzerenti,

Upozorňujeme Vás na rozesílané podvodné emaily, ve kterých je žádáno, abyste do 24 hodin potvrdili Váš účet a pokud to neuděláte, pak bude Vaše inzerce na yauto.cz pozastavena.

U podvodných emailů je uvedeno, že jsou odeslány z emailové schránky info@yauto.cz či admin@yauto.cz.  To může budit dojem, že zpráva je pravá, ale ve skutečnosti není. Po otevření odkazu z emailu, se ukáže, že adresa stránky není http://admin.yauto.cz ale například http://admin1yauto1.cz.nn.zz. Proto Vás prosíme, abyste vždy kontrolovali to, kam zadáváte své přihlašovací údaje a všímali si adresy stránky, na níž se nacházíte. Pokud budete věnovat pozornost i textu, všimnete si, že je zkomolený a nesrozumitelný. Podvodníci se tímto relativně jednoduchým trikem snaží od Vás získat, přihlašovací údaje, aby Vám mohli škodit a znemožnili používání našich služeb.

Vice informace o podobných podvodech naleznete zde:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Phishing

Proto Vás varujeme, abyste neklikali na odkaz v daném e-mailu a nepotvrzovali Váš účet – hrozí zde velké riziko, že Vámi poskytnuté přihlašovací údaje budou zneužity.

Obdržíte-li v budoucnu nějaké sdělení ze serveru yauto.cz , u kterého byste měli podezření, že může jít o podvodný e-mail, neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu info@yauto.cz
Váš tým yauto.cz

Došlo-li k zneužití Vašich přihlašovacích údajů, nemůžete se přihlásit ke svému účtu, prosím kontaktujte nás emailem na info@yauto.cz.  Pomůžeme Vám vrátit Váš stávající účet.

Váš tým yauto.czNápověda

Obecné informace

Evidence bazaru od Teas
Hledej v nápovědě: